טיפים בבחירת עיצוב אריזות יוקרה

לאריזה, ישנה חשיבות גדולה לגבי המוצר והיא זו אשר קובעת את הרושם הראשוני על המדף, כאשר הצרכן ניגש לסקור מוצרים שונים בטרם רכישתם. התפקיד של האריזה הינו לגרום להעלאת המכירות, ממש כמו פרסום וכן, המידע הנמצא על האריזה אודות המוצר עצמו, הינו הכרחי ושוב למידע. כאשר בוחרים סוג של עיצוב אריזות יוקרה יש לבחור מעצב גרפי מומחה אשר יעצב באופן מקצועי את האריזה על המוצר שאתם מעוניינים לשווק. עיצוב האריזות חייב בבחירה נכונה של קהל היעד שאליו מיועד המוצר. אם מדובר על מוצר יוקרתי, יש לעצב לו אריזה יוקרתית, אשר תראה על היוקרה של המוצר. אריזה מושקעת, אף תמשוך את הקונים יותר.

 

לפעמים המוצר יכול להיות רק תירוץ האומר כי להסתכל בקנקן זה אינו מספיק, כי אם מה שיש בו. הניסיון בשיווק המוצרים, מראה כי המוצר ישווק יותר מהר. החשיבה השיווקית הנכונה, תהיה הבסיס הראשוני לאריזה מוצלחת ולכן עיצוב אריזות יוקרה יהיה על פי הקונספט בהתאם לדרכי השיווק המתוכננות למוצר, בנוסף לאריזה המרשימה של המוצר עצמו.

המגע הראשון בין המוצר ללקוח – אריזה יוקרתית


יש לציין כי המגע הראשוני וההיכרות בין המוצר ללקוח, מתבצעת ע"י עיצוב אריזות יוקרה אם האריזה תהיה מושכת, היא תסקרן את הקונים. ישנם גורמים נוספים כגון בחירה נכונה של הצבעים על האריזה, המיקום בו יהיה המוצר על המדף, המחיר של המוצר וכדומה. עיצוב האריזות, הינו בהחלט תהליך מורכב אשר מתחיל באפיון הצרכים ותיאום הציפיות לגבי המראה  הסופי של האריזה  וכן עבודה הנדסית שנוגעת לקריטריונים הבאים: מאילו חומרים עשויה האריזה למוצר? האם האריזה תהיה עמידה לזמן הדרוש העמידה בתקנים היא חשובה ולכן חשוב לדעת עם האריזה תעמוד בתקנים המחמירים של המפקח הממשלתי.

 

בעיצוב ותכנון של אריזות יוקרה, כדאי לדעת, כי המהנדס התעשייתי, יהיה חייב לקחת בחשבון גם את ההוצאות הנוספות כגון עלות האריזה וההשלכה שלה על המחיר הכללי  של הצרכן והיצרן. בעולם שלהו, כאשר האפשרויות הן רבות, הלקוחות בוחרים לרוב על פי האריזה שהם רואים ולא על פי מה שהכי מומלץ עבורם עיצוב אריזות יוקרה , הופך לחלק האינטגראלי מפיתוח המוצר ויש תמיד לקחת זאת בחשבון.

חברות המתמחות בעיצוב אריזות יוקרה

 

על מנת להצליח בעיצוב של אריזות יוקרתיות למוצרים השונים שברצונכם לשווק, יש לפנות לחברה מוכרת שיש לה וותק וניסיון של שנים רבות. חברת חרט תעשיות הינה חברה בעלת 80 שנות ניסיון בייצור ועיצוב אריזות יוקרתיות למותגים המובילים ביותר בארץ ובחו"ל, כאש המוצרים הם מתחום: הקוסמטיקה, הפופ, המזון, התרופות מוצרי פרסום או מוצרי קידום מכירות. בחברת חרט תעשיות, ישנה מחלקת ייעוץ כבר בשלב הייצור ועד לשלב אספקת המוצר המוגמר, כאשר החברה  חרטה על דגלה יחס מקצועי ואדיב ללא פשרות, תוך עיצוב אריזות יוקרתי חדשני באיכות הגבוהה ביותר.

 

חברת חרט הכוללת 9 מחלקות שונות ו-65 עובדים, כאשר כל מחלקה בכל אחת מהן, ישנו חלק פעיל בעיצוב וייצור האריזות.