דפוס אופסט היא שיטת דפוס ותיקה המיועדת להדפסה של סדרות גדולות במיוחד. שיטת הדפוס הזו מבוססת על העיקרון של דחייה הדדית בין מים לשמן. את החומר שאותו רוצים להדפיס מקרינים על פלטות מיוחדות העשויות מאלומיניום. באזורים המוצלים, שבהם צריך להופיע צבע הדיו נתפס, ובאזורים הריקים הדיו נדחק על ידי השמן ואינו נתפס. בשיטה זו אפשר לייצר עותקים רבים בזמן קצר ולקבל תוצאה מדויקת ומושלמת. תהליך ההדפסה בשיטת דפוס אופסט מתחילה בהכנת לוחות ההדפסה. מכונה מיוחדת מתרגמת את הקובץ הממוחשב לתמונה המוקרנת על גבי לוח אלומיניום.
לכל צבע דרוש לוח אלומיניום נפרד. ארבעת צבעי היסוד המשמשים להדפסה מלאה בצבע הם: כחול, מג'נטה, צהוב ושחור. הדפסה בארבעה לוחות יחד מאפשרת אינספור צבעים ואינסוף גוונים. לאחר התקנת הלוחות על מכונת הדפוס, יש להריץ מספר גיליונות עד לקבלת גוון הצבעים הרצוי, תהליך הנקרא בשפה המקצועית: "סט –אפ". לצבעים הבסיסיים אפשר להוסיף גם צבעי פנטון, צבעים מטאליים או צבעים זרחניים כדי לשדרג את המראה ולהעניק לדף המודפס מראה יוקרתי ומיוחד.
תהליך הדפסה בשיטת דפוס אופסט הוא אומנות של ממש. כדי להגיע לתוצאות מושלמות, יש צורך בציוד חדש ומשוכלל, ודרושים דפסים מקצועיים ומיומנים. 
מכונות אופסט מסוגלות להדפיס על כל סוגי הנייר, החל מנייר דק ועד לנייר עבה מאוד, להדפסה על ניירות במגוון גדלים, משמינית גיליון, רבע גיליון, חצי גיליון ועד לגיליון שלם.
דפוס אופסט מיועד להדפסה של כמויות גדולות, בדרך כלל למינימום של אלף עותקים ועד מאות אלפי עותקים, בזמן קצר ביותר ובעלויות ההדפסה הנמוכות ביותר.
בחרט תעשיית אריזות ועיצוב אריזות, מחלקת הדפוס מצוידת בשתי מכונות הדפסה של חברת Heidelberg ובמכונת Komori המאפשרת הדפסה של עד חמישה צבעים + לקה מים ולקה U.V ובגדלים שונים, עד לגודל של גיליון.
הודות לצוות המקצועי, לחומרי הגלם האיכותיים ולציוד המתקדם, בחרט תעשיית אריזות תקבלו כל מוצר באיכות ללא פשרות ובהתאם לעיצוב המקורי.