חרט הוא סיפור חיים.

ראשיתו בגולה, בבירת פולין, העיר וורשה. אז, שנת 1910 עוד לפני מלחמת העולם הראשונה, מחליט בחור צעיר ומלא תעוזה, שמעון נוימן, לפתוח עסק עצמאי – בית דפוס. הדפוס עובד, גדל ומתפתח, אך מי חשב בזמנו על הדפסה ועיצוב אריזות יוקרה בימים אלו בית דפוס שימש לרוב להדפסת עיתונות כתובה וספרים וכך מתגלגל העסק וצובר מוניטין. 

ב- 1936, ימים של טרום מלחמת העולם השנייה, מחליט שמעון נוימן לעשות צעד אמיץ נוסף ומגשים חלום – הוא עולה לישראל, ארץ הקודש. עם הגעתו ארצה שמעון לא מתמהמה ומקים בית דפוס ברחוב נחלת בנימין שבתל אביב. העיר תל אביב שוקקת חיים, בשיא פריחתה, מקום מעולה לעסקים ואכן הדפוס משגשג. 

בשנת 1938 עולה בנו מאיר לארץ ומצטרף לעסק המשפחתי. יחד, האב והבן, מנהלים את העבודה, צוברים לקוחות נאמנים ומפתחים את דפוס חרט לשם דבר. עם התפתחות המדינה, הגידול באוכלוסין וצמיחת המסחר והתעשייה, עולה כמות העבודה, מתעוררים צרכים חדשים מצד הלקוחות, ובשנת  1977 מצטרף אבי בנו של מאיר לדפוס חרט. כולם נרתמים  לניהול העסק ומתן שירות ללקוחות באווירה משפחתית, עם שירות אישי, עם חיוך אך החשוב מכל עם מקצועיות וניסיון של עשרות שנים. 

בשנת 1988 עובר חרט לגבעתיים ובשנת 2001 עובר הדפוס ליבנה. במרוץ השנים הדפוס הולך וגדל, תמיד שומר על עדכנות טכנולוגית, רוכש ציוד דפוס מתקדם ומרחיב את סל השירותים ללקוח, אך דבר אחד נשמר ללא שינוי – האווירה המשפחתית, החום והאנושיות.

מזמינים אתכם לבקר, נשמח לראותכם!